Останні записи

 • Выбирай тех, кому доверяешь! Голосуй... 2016-09-09 09:34:34         Сентябрь 2016 - время выбирать лучшие компании в сфере диабета! Голосование DiaБренд  поможет определить лучшие товары в сфере диабетологии, которые основываются на...
 • !!!!! ЭКОНОМИЯ 10% !!!!! Узнай Как. 2016-03-28 15:59:56 Чем мы лучше конкурентов? У нас для Вас только хорошие новости!! Постоянно получая отзывы наших покупателей, мы заметили, что люди еще не привыкли совершать покупки в...
 • Советы для экономии 2016-02-04 11:41:46   // Очень познавательно, особенно 3 и 4-й пункт Опубликовано Dialon   4 февраля 2016 г.
 • Овсяная каша спасает от сахарного... 2015-12-21 10:50:53 Употребление в пищу клетчатки снижает риск заболевания диабетом. Ученые из Норвежского университета науки и технологии и Имперского колледжа в Лондоне пришли к выводу, что овсяная каша снижает...
 • Полезность продуктов должна... 2015-11-24 10:14:39 Новое исследование показало, что реакция людей на продукты питания удивительным образом отличается, а одинаковые рекомендации по здоровому питанию не могут быть полезны для всех сразу....
 • Женщинам сложнее лечить сахарный диабет? 2014-07-03 11:52:35 Женщинам сложнее лечить сахарный диабет?   [ 2014-07-02 19:00 ] Согласно результатам исследований ученых из Королевского университета (Queen’s University) женщины хуже переносят лечение...
 • Клетки кишечника помогут в лечении СД... 2014-07-03 11:36:44 Кишечник содержит клетки, способные превратиться в клетки, вырабатывающие инсулин, пишет News Track India со ссылкой на работу Университета Пенсильвании. А известно, что диабет 1 и 2 типа...
всі записи
http://dialon.com.ua/619-303-thickbox/uriscan-u19-1-glucose-50-na-glukozu.jpg В повний розмір

Тест-смужки Uriscan U19 (на глюкозу), 50шт.

Візуальні тест-смужки «Uriscan» для проведення вимірювання рівня глюкози в сечі, без застосування додаткових пристроїв.

Детальніше

003.013

Наявність: Наразі товар відсутній

89,00 грн.

Reduced price!

100,00 грн.

      Діагностичні смужки - це зручний сучасний метод аналізу сечі. Більш об'єктивними та якісними дослідження стали завдяки застосуванню аналізаторів в сечі. Це стало заміною процедури візуальної оцінки тест-смужок
      На тест-смужці може розміщуватися від 1 до 11 тестових зон, в залежності від кількості показників.
Навіть після розтину пенала, тривалий термін зберігання забезпечує упаковані в пластикові пенати тест-смужки, в кришці яких розташований осушувач, який поглинає вологу.
      Оцінки результатів Ви зможете провести візуально або за допомогою аналізаторів сечі «УРІСКАН». У такому випадку додаткові устаткування не будуть потрібні.
      Для отримання точних результатів потрібно точно виконати всі умови та використати для аналізу добре перемішану, нецентріфугірованную і свіжу сечу.
 
Проведення аналізу за допомогою тест-смужок "Уріскан":

 • Тест-смужку слід занурити в сечу або ж намочити безпосередньо в струмені сечі.
 • Залишки сечі видаліть доторкнувшись ребром тест-смужки до серветки (фільтрувальному папері), але найлегший спосіб видалення - це провести тест-смужку по краю посудини з пробкою.
 • Через 1-2 хвилини порівняйте колірну шкалу на упаковці з колірним фарбуванням реагентної зони. При великій кількості осаду, сечу потрібно процентріфугіровать на протязі 5 хвилин.
 
При виконанні аналізу сечі із застосуванням діагностичних смужок «УРІСКАН» потрібно виконати наступні правила:

 • Діагностичні смужки належить зберігати в добре закритому пеналі.
 • Зчитування результату відбувається через 60 секунд після занурення смужки в сечу.
 • Більш раннє зчитування приводить до заниженого результату, так як забарвлення не встигне розвинутися, а пізніше зчитування для тестів може призвести до завищення результату.
 
Тест-смужки "Уріскан" відрізняє:

 • У широкий спектр аналізованих параметрів входять еритроцити, білірубін, уробіліноген, кетонові тіла, білок, нітрити, глюкоза, pH, питома вага, лейкоцити і аскорбінова кислота. (Тільки перемішати в іншому порядку може).
 • Численні медичні установи в більш ніж 116 країнах світу довіряють стабільності і точності даного продукту
 • Зручна кольорова шкала тесту на глюкозу дозволить виявити низьку або високу концентрацію глюкози в сечі. Цукор не вплине на точність ваших вимірів, оскільки він має іншу хімічну структуру.
 • Шкала тесту на білок дозволяє визначати мінімальну протеїнурію. Значення розпочинаються з 100мгл.
 • Шкала тесту на визначення кетонових тіл починається зі значення в 5мг 100 мл, оскільки саме на цьому рівні в більшості випадків виявляються кетонурія в різних контингентів хворих.
 • 10 різних типів смужок Уріскан дозволяють проводити дослідження від 1 до 11 параметрів.

      Це дозволить вам оптимізувати застосування тест-смужок в залежності від діагностичної задачі: контроль і діагностика за лікуванням цукрового діабету, сечовивідної системи, біліарної системи та інших захворювань. Тест-смужки «УРІСКАН» - це надійний і швидкий метод визначення кетонових тіл і глюкози в сечі.

Коментарів поки що немає.

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Зв'язатися з нами

Наша служба підтримки
Доступна цілодобово

Тел :0-800-503-004

Написати
електронного листа
Интернет-магазин Dialon.com.ua в Google+ Каталог украинских интернет магазинов