Останні записи

 • Выбирай тех, кому доверяешь! Голосуй... 2016-09-09 09:34:34         Сентябрь 2016 - время выбирать лучшие компании в сфере диабета! Голосование DiaБренд  поможет определить лучшие товары в сфере диабетологии, которые основываются на...
 • !!!!! ЭКОНОМИЯ 10% !!!!! Узнай Как. 2016-03-28 15:59:56 Чем мы лучше конкурентов? У нас для Вас только хорошие новости!! Постоянно получая отзывы наших покупателей, мы заметили, что люди еще не привыкли совершать покупки в...
 • Советы для экономии 2016-02-04 11:41:46   // Очень познавательно, особенно 3 и 4-й пункт Опубликовано Dialon   4 февраля 2016 г.
 • Овсяная каша спасает от сахарного... 2015-12-21 10:50:53 Употребление в пищу клетчатки снижает риск заболевания диабетом. Ученые из Норвежского университета науки и технологии и Имперского колледжа в Лондоне пришли к выводу, что овсяная каша снижает...
 • Полезность продуктов должна... 2015-11-24 10:14:39 Новое исследование показало, что реакция людей на продукты питания удивительным образом отличается, а одинаковые рекомендации по здоровому питанию не могут быть полезны для всех сразу....
 • Женщинам сложнее лечить сахарный диабет? 2014-07-03 11:52:35 Женщинам сложнее лечить сахарный диабет?   [ 2014-07-02 19:00 ] Согласно результатам исследований ученых из Королевского университета (Queen’s University) женщины хуже переносят лечение...
 • Клетки кишечника помогут в лечении СД... 2014-07-03 11:36:44 Кишечник содержит клетки, способные превратиться в клетки, вырабатывающие инсулин, пишет News Track India со ссылкой на работу Университета Пенсильвании. А известно, что диабет 1 и 2 типа...
всі записи
http://dialon.com.ua/618-302-thickbox/van-tach-selekt-25sht.jpg В повний розмір

Тест-полоски Ван Тач Селект, 25шт.

НОВИНКА!!!! Тепер по 25 шт. Тест-смужки OneTouch® Select® використовуються с глюкометрами OneTouch® Select® та OneTouch® SelectSimple® для визначення кількості глюкози в капілярній цільній крові. Тест-смужки тільки в одному коді "25".

Детальніше

001.015

Наявність: Наразі товар відсутній

179,00 грн.

       НОВИНКА! Тест-смужки Ван Тач Селект в упаковці по 25 штук!

       З тест-смужками Ван Тач Селект ви можете не переживати про достовірність отриманого результату. Розробникам вдалося не тільки створити унікальну по точності і надійності тест-смужку, вони зуміли так само зробити цю тест-смужку зручною і практичною. Всього за 1 секунду тест-смужка Ван Тач Селект сама втягне необхідний об'єм крові в себе.    
       Унікальний захисний шар дозволить Вам не переживати про те, в якому місці ви торкнулися смужки. Тепер Ви можете прікасатся до неї в будь-якому місці, не замислюючись про те, достовірними чи будуть результати наступного вимірювання!
      Тест-смужка Ван Тач Селект зробить все, щоб допомогти Вам провести процедуру вимірювання максимально легко і зручно. Смужка навіть покаже Вам, чи достатньо крові ви нанесли на неї!

Переваги:
 
 • Для проведення аналізу необхідна всього маленька крапелька крові.
 • Капіляр тест-смужки сам втягує необхідний для аналізу об'єм крові.
 • Зміна кольору контрольного поля тест-смужки підтверджує, об'єм крові достатній для отримання точного результату.
 • Вбудований детектор об'єму проби (електрод) гарантує правильність проведеного тесту - прилад видасть повідомлення про помилку, якщо крапля крові недостатнього обсягу або нанесена неправильно.
 • Двоелектродна структура тест-смужки забезпечує подвійний контроль точності завдяки порівнянні результатів двох робочих електродів.
 • Тест-смужки можна торкатися в будь-якому місці. Спеціальні шари закривають зону тесту і всі чутливі елементи тест-смужки, оберігаючи її від вологи, температури і ультрафіолету, що забезпечує стабільність при зберіганні і дозволяє проводити аналіз в будь-якому зручному місці.
 • Отримання зразка крові з плеча / передпліччя можливо завдяки гідрофільних адгезивних шару, що забезпечує проникнення навіть мінімальної краплі крові до зони тесту.
 • Спеціальні контактні смуги забезпечують включення приладу тільки при правильному введенні тест-смужки, що виключає можливість помилок аналізу.
 
Зберігання та поводження:
 
 • Зберігайте тест-смужки в сухому прохолодному місці при температурі не вище 30 ° С, подалі від прямих сонячних променів та джерел тепла. Не заморожуйте.
 • Зберігайте тест-смужки тільки у власному флаконі; не перекладайте в новий флакон або яку-небудь іншу упаковку.
 • Після вилучення тест-смужки OneTouch Select з флакона, щільно закрийте флакон кришкою.
 • Виймати тест-смужку з флакону слід безпосередньо перед використанням.
 • При першому розтині флакона напишіть на його етикетці дату, після якої тест-смужками не можна користуватися. Новий флакон з тест-смужками OneTouch Select можна використовувати протягом трьох місяців після першого розкриття.
 • Не використовуйте тест-смужки після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.
 • Не згинайте, не розрізайте і не деформуйте тест-смужки OneTouch Select.
 • Перед отриманням зразка крові з долоні або передпліччя прочитайте Інструкцію по користуванню глюкометромі проконсультуйтеся зі своїм лікарем.
 • Забезпечує менш хворобливе проколювання при використанні з автоматичною ручкою для проколювання OneTouch ® UltraSoft і ланцетами OneTouch UltraSoft.
 
Використання:

       Перш ніж ввести тест-смужку в глюкометр, перевірте код на флаконі з тест-смужками
Код використовується для того, щоб відкалібрувати глюкометр у відповідності з використовуваними тест-смужками.
 • Введіть тест-смужку, щоб включити глюкометр:
      Приступайте до аналізу, коли глюкометр вимкнений. Якщо Ви включили глюкометр, щоб змінити настройки або переглянути раніше отримані результати, вимкніть його. Візьміть одну тест-смужку з флакону і відразу ж закрийте флакон кришкою. Чистими сухими руками Ви можете торкатися тест-смужки в будь-якому місці. Не згинайте, не розрізайте і не деформуйте тест-смужку. Використовуйте кожну тест-смужку відразу після того, як дістали її з флакона. Введіть тест-смужку в зону введення тест-смужки, як це показано на малюнку. Переконайтеся, що три контактні смуги звернені лицьовою стороною до Вас, а стрілка вказує вниз. Введіть тест-смужку до упору. Після появи чорного екрану на дисплеї глюкометра відобразиться код смужки, використаної для останнього вимірювання. Якщо замість коду з'явиться миготливий символ "-", такий, як при першому включенні глюкометра, виконайте дії кроку 3, щоб змінити код.
 • Порівняйте код на глюкометрі з кодом на флаконі з тест-смужками:
      Якщо код на дисплеї глюкометра не збігається з кодом на флаконі з тест-смужками, натискайте вгору або вниз, щоб встановити код, відповідний коду, вказаному на флаконі з тест-смужками. Новий код буде блимати на екрані протягом трьох секунд, потім миготіння припиниться, і на екрані з'явиться напис нанесений КРОВ. Якщо код на дисплеї і на флаколе з тест-смужками збігається, натисніть OK, щоб перейти до вікна завдав КРОВ. Якщо Ви не зміните цифровий код протягом п'яти секунд, на екрані з'явиться вікно завдав КРОВ.
 • Глюкометр готовий до вимірювання рівня глюкози в крові:
      Для отримання точних результатів вимірювання рівня глюкози в крові дуже важливо, щоб коди на дисплеї глюкометра і на флаконі з тест-смужками збігалися. Перед кожним вимірюванням рівня глюкози в крові переконайтеся, що код на дисплеї глюкометра збігається з кодом на флаконі з тест-смужками.
 • Підготуйтеся до нанесення краплі крові:
      Піднесіть глюкометр з тест-смужкою до випрямлення нерухомому пальцю. Не наносите кров на верхню поверхню тест-смужки. Не тримайте глюкометр з тест-смужкою під краплею крові. Кров може потрапити в зону введення тест-смужки і пошкодити прилад. Якщо Ви робили прокол на передпліччя або долоні, не ворушите цією рукою: краще іншою рукою піднесіть поперечний зріз тест-смужки до отриманої краплі крові.
 • Нанесення краплі крові:
      Піднесіть тест-смужку до краплі крові так, щоб капіляр на поперечному зрізі тест-смужки майже торкнувся краплі крові. Обережно доторкніться капіляром тест-смужки до краплі крові. Не притискайте тест-смужку до пальця, інакше вона не заповниться повністю.
 • Почекайте, поки контрольне поле повністю заповниться кров'ю:
      Крапля крові буде втягуватися в капіляр тест-смужки, при цьому контрольне поле повинно повністю заповнитися. Якщо контрольне поле заповнилося повністю, значить, Ви нанесли достатню кількість крові. Тепер Ви можете відвести тест-смужку від краплі крові і почекати, поки глюкометр справить відлік у зворотному порядку від 5 до 1.
 • Подивіться результат на екрані глюкометра:
      На дисплеї з'явиться результат вимірювання рівня глюкози в крові, одиниці виміру, дата і час проведення аналізу. Результати вимірювань рівня глюкози в крові автоматично зберігаються в пам'яті приладу.
 
У тест-смужках Ван Тач Селект від компанії Lifescan вдало поєдналися простота використання і надійність.

Коментарів поки що немає.

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Зв'язатися з нами

Наша служба підтримки
Доступна цілодобово

Тел :0-800-503-004

Написати
електронного листа
Интернет-магазин Dialon.com.ua в Google+ Каталог украинских интернет магазинов