Останні записи

 • Выбирай тех, кому доверяешь! Голосуй... 2016-09-09 09:34:34         Сентябрь 2016 - время выбирать лучшие компании в сфере диабета! Голосование DiaБренд  поможет определить лучшие товары в сфере диабетологии, которые основываются на...
 • !!!!! ЭКОНОМИЯ 10% !!!!! Узнай Как. 2016-03-28 15:59:56 Чем мы лучше конкурентов? У нас для Вас только хорошие новости!! Постоянно получая отзывы наших покупателей, мы заметили, что люди еще не привыкли совершать покупки в...
 • Советы для экономии 2016-02-04 11:41:46   // Очень познавательно, особенно 3 и 4-й пункт Опубликовано Dialon   4 февраля 2016 г.
 • Овсяная каша спасает от сахарного... 2015-12-21 10:50:53 Употребление в пищу клетчатки снижает риск заболевания диабетом. Ученые из Норвежского университета науки и технологии и Имперского колледжа в Лондоне пришли к выводу, что овсяная каша снижает...
 • Полезность продуктов должна... 2015-11-24 10:14:39 Новое исследование показало, что реакция людей на продукты питания удивительным образом отличается, а одинаковые рекомендации по здоровому питанию не могут быть полезны для всех сразу....
 • Женщинам сложнее лечить сахарный диабет? 2014-07-03 11:52:35 Женщинам сложнее лечить сахарный диабет?   [ 2014-07-02 19:00 ] Согласно результатам исследований ученых из Королевского университета (Queen’s University) женщины хуже переносят лечение...
 • Клетки кишечника помогут в лечении СД... 2014-07-03 11:36:44 Кишечник содержит клетки, способные превратиться в клетки, вырабатывающие инсулин, пишет News Track India со ссылкой на работу Университета Пенсильвании. А известно, что диабет 1 и 2 типа...
всі записи
http://dialon.com.ua/210-56-thickbox/akku-chek-aktiv-25sht.jpg В повний розмір

Тест-смужки Акку-Чек Актив, 25шт.

Тест-смужки Accu-Chek® Active™ призначені для визначення глюкози в свіжій капілярній крові, венозній, артеріальній і в крові новонароджених, якщо кров буде наноситися на тест-смужку за межами приладу.

Детальніше

002.010

Наявність: Наразі товар відсутній

179,00 грн.

      Всі глюкометри з серії Акку-Чек Актив працюють з тест-смужками Акку-Чек Актив, які є частиною системи, розробленої спеціально для людей, охочих отримати перевірену, швидкодіючу і просту у використанні систему.

Вміст упаковки:

 • Тубус із 25 тест-смужками;
 • Кодова пластинка;
 • Інструкція.
 
Переваги:

 • Простота нанесення крові:
      Для проведення вимірювання на великі тест-смужки необхідно нанести краплю крові в об'ємі 1-2 мкл.
 • Попередження про закінчення терміну дії тест-смужок:
      Тест-смужки Акку-Чек Актив можна використовувати протягом усього терміну придатності, зазначеного на упаковці. Для забезпечення отримання точних результатів прилад здійснює перевірку терміну придатності смужок за допомогою кодової пластинки і видає попередження, у разі якщо термін придатності тест-смужки закінчився.
 • Контроль достатності обсягу крові:
      Система визначає необхідність у нанесенні додаткової краплі крові.
 • Можливість повторного нанесення крові:
      Ви можете нанести додаткову краплю крові на тест-смужку Акку-Чек Актив протягом 5 секунд під час її знаходження в приладі.
 • Ваш вибір:
      Ви можете завдати кров на тест-смужку всередині або поза приладу. Вибирайте найбільш підходящий для вас спосіб.
Якщо кров наноситься на тест-смужку поза приладу, то час аналізу становитиме близько 10 сек.
 • Вторинний візуальний контроль:
      Функція вторинного візуального контролю дозволяє підтвердити результат вимірювання рівня глюкози в крові. Для здійснення контролю просто порівняйте колір на контрольному віконці тест-смужки з кольором, вказаним на тубусі.
 • Перевірка перед проведенням вимірювань:
      До нанесення краплі крові, колір контрольного круглого віконця на зворотному боці тест-смужки повинен співпадати з верхнім колірним зразком (0 ммоль / л) на колірній шкалі тубуса.
 • Перевірка після проведення вимірювань:
      Через 30-60 сек після нанесення крові на тест-смужку колір круглого контрольного віконця на зворотному боці тест-смужки порівнюється з колірною шкалою. Необхідно знайти рівень глюкози крові, який найбільш близький до отображаемому результату.
 • Показання глюкози крові вказані поруч з колірними зразками:
      Якщо кольори практично повністю збігаються, результат вважається підтвердженим, а тест виконаним успішно.

Принцип дії:

      У кожної тест-смужки є тестова зона, що містить індикаторні реагенти. Нанесення крові на цю тестову зону викликає глюкозо-ді-оксидоредуктазнуюмедиаторную реакцію і, як наслідок, зміна кольору тестової зони. Прилад зчитує зміна кольору і, на підставі отриманого сигналу, визначає рівень глюкози крові.

Умови та термін зберігання:

      Зберігайте тест-смужки в оригінальному закритому тубусі при температурі від +2 ° до +30 ° С в сухому місці, захищеному від впливу прямих сонячних променів. Не можна виймати тест-смужки з тубуса вологими руками.
      Необхідно щільно закривати тубус з тест-смужками оригінальною кришкою відразу після вилучення тест-смужки.   Кришка тубуса містить осушуваних речовина, що захищає тест-смужки від вологи. При транспортуванні тест-смужки завжди повинні знаходитися в закритому тубусі.
      Використовуйте тест-смужки до закінчення терміну придатності. Термін придатності зазначений на упаковці та етикетці тубуса з тест-смужками. При правильному зберіганні та використанні, тест-смужки з нового невідкритого тубуса, так само як і тест-смужки з уже відкритого тубуса, можуть

Коментарів поки що немає.

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Зв'язатися з нами

Наша служба підтримки
Доступна цілодобово

Тел :0-800-503-004

Написати
електронного листа
Интернет-магазин Dialon.com.ua в Google+ Каталог украинских интернет магазинов