Останні записи

 • Выбирай тех, кому доверяешь! Голосуй... 2016-09-09 09:34:34         Сентябрь 2016 - время выбирать лучшие компании в сфере диабета! Голосование DiaБренд  поможет определить лучшие товары в сфере диабетологии, которые основываются на...
 • !!!!! ЭКОНОМИЯ 10% !!!!! Узнай Как. 2016-03-28 15:59:56 Чем мы лучше конкурентов? У нас для Вас только хорошие новости!! Постоянно получая отзывы наших покупателей, мы заметили, что люди еще не привыкли совершать покупки в...
 • Советы для экономии 2016-02-04 11:41:46   // Очень познавательно, особенно 3 и 4-й пункт Опубликовано Dialon   4 февраля 2016 г.
 • Овсяная каша спасает от сахарного... 2015-12-21 10:50:53 Употребление в пищу клетчатки снижает риск заболевания диабетом. Ученые из Норвежского университета науки и технологии и Имперского колледжа в Лондоне пришли к выводу, что овсяная каша снижает...
 • Полезность продуктов должна... 2015-11-24 10:14:39 Новое исследование показало, что реакция людей на продукты питания удивительным образом отличается, а одинаковые рекомендации по здоровому питанию не могут быть полезны для всех сразу....
 • Женщинам сложнее лечить сахарный диабет? 2014-07-03 11:52:35 Женщинам сложнее лечить сахарный диабет?   [ 2014-07-02 19:00 ] Согласно результатам исследований ученых из Королевского университета (Queen’s University) женщины хуже переносят лечение...
 • Клетки кишечника помогут в лечении СД... 2014-07-03 11:36:44 Кишечник содержит клетки, способные превратиться в клетки, вырабатывающие инсулин, пишет News Track India со ссылкой на работу Университета Пенсильвании. А известно, что диабет 1 и 2 типа...
всі записи
http://dialon.com.ua/107-90-thickbox/van-tach-ultra-soft.jpg В повний розмір

Проколювач Ван Тач Ультра Софт

Універсальна ручка OneTouch® UltraSoft™ призначена для людей будь-якого віку - вона однаково зручна і для дорослих, і для дітей. OneTouch® UltraSoft™ можна використовувати з новими більш тонкими ланцетами.

Детальніше

001.007

Наявність: Наразі товар відсутній

179,00 грн.

інших товарів в цій категорії: - 5

      Ручка OneTouch UltraSoft - простій в обігу і безпечний механізм для безболісного отримання зразка капілярної крові.
 
      Ручка постачена регулятором, який дозволяє вибрати один з семи можливих рівнів глибини проколювання пальця.

      Заміна звичайного ковпачка ручки на ковпачок OneTouch UltraClear дозволяє отримувати зразок крові не тільки з пальця, але і з руки (плеча / передпліччя). Механізм безконтактного видалення ланцета знижує ризик виникнення інфекції. Регулювання глибини проколу: 7 рівнів.

Вміст упаковки:
 
 • Ручка для проколювання пальця Уан Тач УльтраСофт
 • Інструкція російською мовою
 • Ковпачок OneTouch ® UltraClear ® для отримання краплі крові з альтернативних місць
 
Особливості:
 
 • Регульована глибина проколу
 • Використовує тільки ланцети Ван Тач УльтраСофт (OneTouch UltraSoft)
 • Гранично простий в обігу
 • Стильний зовнішній вигляд
 
      Вибрати глибину проколу, максимально відповідну до Вашої шкірі. Це зробить процедуру безболісною і максимально комфортною.
      У вас не виникне проблем з пошуком специфічних ланцетів до Вашої ручці для проколювання, оскільки Ручка Ван Тач УльтраСофт використовує практичні і поширені ланцети Ван Тач УльтраСофт американської компанії LifeScan Johnson & Johnson.
      Простота в обігу робить ручку ідеальним вибором для людей похилого віку, для яких саме цей показник часто є вирішальним, а стильний зовнішній вигляд дозволить ручці ідеально вписатися в життя сучасної молодої людини або дівчини.
 
Використання:
 
 • Крок 1 Встановіть ланцет.
      Поверніть ковпачок ручки OneTouch ® UltraSoft ® проти годинникової стрілки і зніміть його.
Вставте ланцет в утримувач ланцета і з зусиллям натисніть на нього для повної фіксації. Не згинайте ланцет. Поверніть захисний диск і відокремте його від ланцета. Встановіть назад ковпачок ручки OneTouch ® UltraSoft ®. Поверніть його за годинниковою стрілкою, поки він не зафіксується.
При необхідності відрегулюйте глибину проколу. Повертайте регулятор глибини проколу у бік менших горбків, щоб зменшити глибину проколу, і в бік більших горбків, щоб прокол був глибше.
 • Крок 2 Зведіть ручку.
      Відведіть важіль на корпусі ручки назад до клацання. Якщо клацання немає, можливо, ручка була Зведіть під час установки ланцета. Тепер ручка готова до використання.
 • Крок З Вимийте руки і місце проколу.
      Вимийте руки теплою водою з милом і ретельно висушіть.
 
Отримання краплі крові з передпліччя

      В передпліччя міститься значно менше нервових закінчень, ніж у кінчиках пальців, тому отримання краплі крові з передпліччя може виявитися набагато менш болючим. Техніка одержання проби крові з передпліччя відрізняється від техніки отримання проби крові з пальця. Ви також повинні пам'ятати, що кров з пальця за своїм складом відрізняється від крові, взятої з передпліччя.
 
 • Крок 1 Встановіть на ручку ковпачок OneTouch ® UltraClear ®.
      Для більш зручного одержання зразка крові з передпліччя замініть звичайний ковпачок ручки OneTouch ® UltraSoft ® на ковпачок OneTouch ® UltraClear ®.
 • Крок 2 Виберіть місце для проколу.
      Виберіть на передпліччі чисте і сухе місце для проколу. Уникайте виступаючих суглобів, а також ділянок шкіри з волосяним покривом і видимими венами.
 • Крок З Помасажуйте область проколу.
      Щоб збільшити приплив крові до місця проколу, злегка помасажуйте його. Людям, які відчувають утруднення в отриманні достатньої кількості крові для аналізу, рекомендовано масажувати місце проколу або ненадовго докласти тепло.
 • Крок 4 Правильно розташуйте ручку.
      Щільно притисніть ручку до передпліччя і утримуйте її кілька секунд. Натисніть кнопку спуску.
 • Крок 5 Дозвольте сформуватися краплі крові.
      Продовжуйте тримати ручку притиснутою до шкірі протягом декількох секунд, поки не сформується крапля крові. Крові під ковпачком OneTouch ® UltraClear ® повинно зібратися досить, (• натуральна величина), щоб заповнити контрольне поле на тест-смужці. Іноді для отримання більшої кількості крові необхідно злегка помасажувати місце проколу.
Після використання приладу в гігієнічних цілях рекомендується обробити місце проколу ручкою-дезінфектором.

Запобіжні заходи:

      Використовуйте палець для отримання проби крові завжди, коли існує ймовірність гіпоглікемії (внаслідок введення інсуліну) і особливо, коли у вас спостерігається безсимптомна гіпоглікемія (відсутність симптомів, що вказують на дію інсуліну), так як аналіз крові, взятої з руки, не завжди може відразу виявити гіпоглікемію.
Ручка для проколювання і ланцет призначені лише для індивідуального використання.
Кожного разу використовувати новий Ланцет UltraSoft.
Містити ручку і ланцети в чистоті.

Умови зберігання:
 
 • Термін придатності: див. на упаковці.
 • Зберігати в місцях недоступних для дітей.
 • Не використовувати після закінчення терміну придатності.
 
      Рекомендується для використання з: Ланцети Ван Тач УльтраСофт, глюкометр Ван Тач Ультра, Ван Тач Селект, Ван Тач Обрій, контрольним розчином Ван Тач Ультра і тест-смужками Ван Тач Ультра, Ван Тач Селект, Ван Тач Обрій. Так само можливе використання з тест-смужками і глюкометрами таких марок, як Акку-Чек і фрістайл.

Коментарів поки що немає.

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Зв'язатися з нами

Наша служба підтримки
Доступна цілодобово

Тел :0-800-503-004

Написати
електронного листа
Интернет-магазин Dialon.com.ua в Google+ Каталог украинских интернет магазинов