Останні записи

 • Выбирай тех, кому доверяешь! Голосуй... 2016-09-09 09:34:34         Сентябрь 2016 - время выбирать лучшие компании в сфере диабета! Голосование DiaБренд  поможет определить лучшие товары в сфере диабетологии, которые основываются на...
 • !!!!! ЭКОНОМИЯ 10% !!!!! Узнай Как. 2016-03-28 15:59:56 Чем мы лучше конкурентов? У нас для Вас только хорошие новости!! Постоянно получая отзывы наших покупателей, мы заметили, что люди еще не привыкли совершать покупки в...
 • Советы для экономии 2016-02-04 11:41:46   // Очень познавательно, особенно 3 и 4-й пункт Опубликовано Dialon   4 февраля 2016 г.
 • Овсяная каша спасает от сахарного... 2015-12-21 10:50:53 Употребление в пищу клетчатки снижает риск заболевания диабетом. Ученые из Норвежского университета науки и технологии и Имперского колледжа в Лондоне пришли к выводу, что овсяная каша снижает...
 • Полезность продуктов должна... 2015-11-24 10:14:39 Новое исследование показало, что реакция людей на продукты питания удивительным образом отличается, а одинаковые рекомендации по здоровому питанию не могут быть полезны для всех сразу....
 • Женщинам сложнее лечить сахарный диабет? 2014-07-03 11:52:35 Женщинам сложнее лечить сахарный диабет?   [ 2014-07-02 19:00 ] Согласно результатам исследований ученых из Королевского университета (Queen’s University) женщины хуже переносят лечение...
 • Клетки кишечника помогут в лечении СД... 2014-07-03 11:36:44 Кишечник содержит клетки, способные превратиться в клетки, вырабатывающие инсулин, пишет News Track India со ссылкой на работу Университета Пенсильвании. А известно, что диабет 1 и 2 типа...
всі записи

Глюкометр Ван Тач Селект

Глюкометр OneTouch® Select® - надійний та простий. Один код для більш зручного тестування

Детальніше

001.003

959,00 грн.

Reduced price!

999,00 грн.

      Продукція торгової марки OneTouch ® відкриває світ безмежних можливостей для людей з цукровим діабетом.
      За допомогою глюкометра OneTouch ® Select ™ Ви зможете легко визначити рівень глюкози в крові, а також переглянути результати попередніх аналізів. Ви також зможете вказати додаткову інформацію про кожен результаті ізмеренія.Сістема OneTouch ® Select ™ призначена для використання поза тілом людини (для "ін-вітро" діагностики) та допомагає контролювати ефективність лікування цукрового діабету. Вона може використовуватися людьми з цукровим діабетом в домашніх умовах для самоконтролю, а також медпрацівниками для моніторингу ефективності заходів з контролю цукрового діабету у пацієнтів в лікувально-профілактичних установах.
 
Склад набору:

 • Глюкометр OneTouch ® Select ™ (поставляється в комплекті з батарейкою)
 • Ручка для проколювання OneTouch ®. Якщо в комплект входить ручка для проколювання іншого типу, ознайомтеся з інструкціями, що додаються до неї.
 • Прозорий ковпачок OneTouch ® AST ™
 • Стерильні ланцети OneTouch ® UltraSoft ®
 • Футляр
 • Тест-смужки OneTouch ® Select ™

Переваги:

 • Продумане і зручне меню:
      Меню глюкометра «Ван Тач Селект» можна по-справжньому назвати простим і зручним. Більш того, меню глюкометра повністю російською мовою! Тепер не потрібно плутатися в символьних і, найчастіше, не зовсім прозорих позначеннях. Досить вибрати потрібний пункт і виконати ту чи іншу дію. У ньому є всього п'ять основних пунктів: «ОСТАННІЙ РЕЗУЛЬТАТ», «УСІ РЕЗУЛЬТАТИ», «СЕРЕДНІ», «НАСТРОЙКИ» і «ВИКЛ.ГЛЮКОМЕТР».
      У меню «СЕРЕДНІ» ви можете не просто подивитися стандартний набір середніх показників за 7, 14 або 30 днів, але і дізнатися статистику середніх значень цукру до і після їжі. Всі середні показники виводяться на одному екрані, тобто без подальших переходів по меню, ви бачите три показники: середній рівень цукру в крові за 7 днів, за 14 днів і за 30 днів. Це дійсно дуже зручно. Глюкометр «Ван Тач Селект» став першим загальнодоступним приладом, який дозволяє кожному результату виміру рівня цукру в крові присвоювати статус: «до їжі» або «після їжі». Для статистики це дуже корисно. Подібна інформація дозволить або самому діабетикові, або його лікарю максимально швидко підібрати правильні дози таблетизированні цукрознижуючих засобів або інсуліну. Функцію позначки статусу заміру (до або після їжі) можна відключити в меню «НАСТРОЙКИ», де настроюються дата і час, а також одиниці виміру.
 • Форма і розмір:
      Форм-фактор глюкометра «Ван Тач Селект», а простіше кажучи розмір і форма корпусу максимально продумані. Зі зворотного боку глюкометра передбачені гумові підкладки. По-перше, глюкометр не зісковзне зі столу навіть при невеликому ухилі, а по-друге, глюкометр ніколи не вислизне з вашої руки. Його зручно тримати, а великим пальцем натискати на кнопки.
 • Кнопки та екран:
      У глюкометра є три кнопки - «ВГОРУ», «ВНИЗ» і «ОК» (підтвердити). Всі вони опуклі і дуже добре відчувається їх хід при натисненні. Глюкометром «Ван Тач Селект» користуються навіть незрячі люди для збору даних заміру цукру в крові!
      Кнопкою «ОК» можна включити глюкометр, якщо потримати її протягом двох секунд, а кнопками «ВГОРУ» та «ВНИЗ» можна перегортати пункти меню або пам'ять глюкометра. Більш того, в правому нижньому кутку екрану глюкометра виводиться підказка у вигляді двох треугольчіков (вгору і вниз). Якщо горять обидва - то ви можете перегортувати вгору і вниз, а якщо тільки один з трикутників - то вгору або вниз в залежності від його напряму.
      Екран у глюкометра «Ван Тач Селект» великий, а шрифт меню і тим більше результату виміру цукру в крові - великий.
      Глюкометр «Ван Тач Селект» дуже підходить людям похилого віку, для яких зручність використання російської мови в меню і великий екран поряд з читабельним шрифтом є незаперечною перевагою.
 • Тест-смужка, кодування і завмер:
      Бувають глюкометри, кодується чіпом, але при втраті останнього, ви більше не зможете використовувати дану упаковку тест-смужок. У випадку з глюкометром «Ван Тач Селект» ситуація інша. Код задається один раз при відкритті нової упаковки з тест-смужками. Так як код зберігається в пам'яті, то вводити його повторно не вимагається. Оновити його доведеться при відкритті нової упаковки зі смужками і лише в тому випадку, якщо код буде відрізнятися від попереднього. Це завжди зручно і літнім людям, які міряють цукор не так часто, і людям середнього віку.
      Чому тест-смужки глюкометра «Ван Тач Селект» так зручні? Перш за все через їх усередненого розміру. Створені для максимально широкого кола користувачів, ці смужки не складе труднощів підняти, якщо ви розсипали їх на підлогу!. По-друге, на кожній тест-смужці (а вони чорного кольору) є спеціальна яскраво-біла стрілка, яка показує який саме стороною потрібно вставляти смужку в глюкометр.
 
Використання:

       Щоб виміряти рівень цукру в крові достатньо зробити кілька елементарних дій:
 • вставити тест-смужку в глюкометр;
 • проколоти палець, щоб отримати краплю крові;
 • піднести краплю крові до тест-смужці капілярного типу і смужка автоматично вбере необхідний обсяг для проведення аналізу;
 • дочекатися результату;
 • вийняти використану тест-смужку і глюкометр автоматично відключиться.

Принцип проведення аналізу:

      Глюкоза, що міститься в краплі крові, вступає в електрохімічну реакцію з
ферментами тест-смужки, при цьому виникає слабкий електричний струм. Сила
струму залежить від кількості глюкози в пробі крові. Глюкометр вимірює силу струму,
розраховує рівень глюкози в крові, відображає результат на дисплеї і зберігає
його в пам'яті.

Коментарів поки що немає.

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Зв'язатися з нами

Наша служба підтримки
Доступна цілодобово

Тел :0-800-503-004

Написати
електронного листа
Интернет-магазин Dialon.com.ua в Google+ Каталог украинских интернет магазинов